ליעוץ חינם השאר פרטים

  קידום אתרים
  צור קשר עם סלקטד
  נגישות

  Google Shopping

  בחודש אפריל השנה, הגיעה אלינו הפלטפורמה GOOGLE SHOPPING, שנועדה לתת מענה ייחודי ויעיל לחנויות ואתרי מסחר שונים ברשת. הפלטפורמה הינה נגישה מאוד, נוחה לשימוש וחשוב לציין – מתחברת בקלות לכלי הניהול והקידום השונים של גוגל ברשת החיפוש.

  קצת פרטים טכניים על מודעות גוגל שופינג

  באופן בסיסי, המודעה נמצאת בראש הדף במקום 0 (לפני המודעות הטקסט הממומנות והתוצאות האורגניות), והיא מציגה את תמונת המוצר (באופן גדול ובולט יחסית), שם המוצר, מידע חיוני על המוצר (כמו מידות, מחיר וכד’) ושם העסק המוכר. לחיצה על המודעה מובילה ישירות לעמוד נחיתה שבו יהיה ניתן לבצע רכישה מהירה ובטוחה. המודעות יפורסמו ברשת החיפוש Google , בהתאם לסוג המוצר ולמדינה אליה המוצר מיועד.

  לגבי המחיר, שיטת מכירת המודעות בפלטפורמה מושתתת גם היא על PPC (תשלום פר קליק), בדומה למודעות אחרות של גוגל.

  החדשנות שבגוגל שופינג

  ראשית, מדובר בעוד פלטפורמה מבית GOOGLE, שמצטרפת לקיימות.

  שנית, פלטפורמת  Google Shopping מציגה ללקוח אפשרות שלא נהנה ממנה בעבר – תמונה של המוצר בשילוב פירוט תמציתי על המוצר שברצונו לרכוש. למעשה, השיטה הזו מבטיחה קליקים הרבה יותר איכותיים ורלוונטיים מכיוון שכבר הלקוח כבר יודע באיזה מוצר בדיוק מדובר, מהם מאפייניו, ועוד.

  יתרון נוסף של מודעות השופינג, הוא שבנוסף להן, עדיין יכולות להופיע מודעות הטקסט הממומנות והתוצאות האורגניות של העסק. כך, בוודאי גדלה החשיפה של העסק ובהתאם, גם את הלידים והמכירות. במילים אחרות, בעזרת עבודה יעילה של קידום ברשת מכמה מוקדים, תוכלו להגדיל באופן ניכר את החשיפה שלכם בגוגל.

  לסיכום, רק נדגיש…

  במידה ועד עתה לא השתכנעתם, חשוב להבין כי גוגל שופינג משפיעה ועוד צפויה להשפיע רבות על עולם המסחר האינטרנטי ברשת להגדלת המכירות האינטרנטיות בארץ ובעולם. את העובדה שאנשים רבים בוחרים לקנות אונליין במקום לצאת מהבית אתם וודאי יודעים, ולכן, זכרו כי גוגל שופינג היא פלטפורמה המתאימה את עצמה בדיוק לעולמנו ולנטיות הגולשים. בקיצור, אנו בטוחים שממש עוד מעט כבר לא נוכל בלעדיה, וכדאי להיות הראשונים להשתמש בה ולנצל את יתרונותיה כבר עכשיו, כשהתחרותיות (יחסית) נמוכה.

  מעוניינים לשמוע איך Google Shopping יכולה לעזור למכירות שלכם? השאירו פרטים ונשמח לבנות יחד קמפיין גוגל שופינג אפקטיבי ומניב!

  שירותים נוספים
  בניית אתרים
  בניית אתרים
  ניהול מוניטין
  ניהול מוניטין
  קידום אורגני
  קידום אורגני
  קידום ממומן
  קידום ממומן
  מיתוג אינטרנטי
  מיתוג אינטרנטי
  אחסון אתרים
  אחסון אתרים
  Google Shopping
  Google Shopping