ליעוץ חינם השאר פרטים

  קידום אתרים
  צור קשר עם סלקטד
  נגישות
  קידום אתרים קידום אתרים

  קידום אתרים בגוגל

  קידום אתרים מקצועי
  האינטרנט היא הזירה שבה הלקוחות הפוטנציאליים שלכם מחפשים את השירות או המוצר שאתם מציעים להם. הרעיון מאחורי קידום אתרים הוא לייצר נראות על גבי תוצאות עמודי החיפוש של גוגל בביטויי מפתח רלוונטיים. הגולשים לא מקלידים בשדה החיפוש את שם העסק ("הטעם של יפן") אלא את המוצר שאותו הם מחפשים ("קייטרינג סושי"). המטרה של הקידום האורגני היא להביא לכך שמנוע החיפוש של גוגל יציג את האתר במעלה הרשימה בביטויי החיפוש החשובים (והמתאימים!) ביותר עבור העסק. איך זה עובד? בואו ניתן דוגמה. את הביטוי אופניים חשמליים מחפשים בכל חודש כ-35,000 גולשים. אי לכך, חנויות אופניים חשמליים שמגיעות לשלושת המקומות הראשונים בגוגל זוכות לעשרות אלפי גולשים חדשים מדי חודש. אם נניח שאחת החנויות האלה היא שלכם ויש לכם אתר אינטרנט שבו כל גולש עשירי הופך ללקוח מדובר על מאות (!) לקוחות חדשים בחודש ואלפי (!!) לקוחות חדשים בשנה. כן, קראתם נכון. כשקידום אתרים מתבצע במקצועיות וביחד עם חברה בעלת ניסיון המציאות הדיגיטלית עולה על כל דמיון.

  אז איך מגיעים למקומות הראשונים?

  מנועי החיפוש של גוגל פועלים לפי אלגוריתם גאוני, שמבוסס על מאות פרמטרים שונים. חברות קידום אתרים מעטות בלבד מכירות את האלגוריתם של גוגל לעומק ויודעות איך להתכתב עם התוכנה המורכבת הזו. לא מדובר בעניין של מה בכך, שכן גוגל מעדכנת באופן תדיר את האלגוריתם שלה ומשנה את כללי המשחק מעת לעת. כאן חברת Selected נכנסת לפעולה. צוות הקידום שלנו ב-Selected נמצאת בשטח האינטרנטי כבר שנים וביחד חווינו את כל השינויים (הקטנים והגדולים) באלגוריתם של מנועי החיפוש. תודות לכך אנחנו יודעים היטב לייצר אסטרטגיה נכונה לקידום אתר בגוגל בכל תחום ותחום.
  קידום אתרים סלקטד
  קידום אתרים סלקטד

  קידום אתרים = קידום עסקים

  קידום אתרים הוא בעצם קידום עסקים. זוהי אסטרטגיה שנקבעת בהתאם לעסק הספציפי והתחום שבו הוא פועל. למשל, חנות תכשיטים אחת תרצה לכוון ללקוחות שמחפשים טבעות יהלומים יוקרתיות, וחנות תכשיטים אחרת תבקש למשוך גולשים שמעוניינים במחירים זולים. על מנת שהקידום יניב את התוצאות הרצויות חשוב שחברת הקידום תבין את העסק ואת קהל היעד שלו. בחברת Selected אנחנו מנתחים את הפעילות העסקית ומתרגמים אותה למרחב האינטרנטי. אנחנו עושים את זה בעזרת שורה ארוכה של כלים אנליטיים מתקדמים ומודלים ייחודיים שפיתחנו במחלקת הקידום שלנו. מתוך המחקר והאפיון אנחנו גוזרים תוכנית פעולה מקצועית (טקטיקה) ויוצאים לדרך במהירות האפשרית.

  על מה אנחנו שמים דגש?

  קידום אתרים מורכב משורה ארוכה של פרמטרים שמשיקים זה לזה ויוצרים שלם הגדול מסך חלקיו. בחברת Selected אנחנו שמים דגש על היבטים מהותיים למנועי חיפוש כמו:

  הדרכת קידום אתרים

  עם היד על הדופק הדיגיטלי

  קידום אתרים אורגני הוא לא מהלך של “זבנג וגמרנו”. זוהי עבודה אשר דורשת אורך נשימה ומניבה תוצאות עם הזמן. כאשר חברת הקידום מכירה את הטכניקות העדכניות שמשפיעות על האלגוריתם של גוגל ניתן לקצר את לוחות הזמנים ולהגיע למיקומים מרשימים במהירות. בחברת Selected אנחנו נמצאים כל הזמן עם היד על הדופק הדיגיטלי. צוות הקידום שלנו מנתח את פעילות האתר ואת המיקומים לגבי כל ביטוי חיפוש שהוגדר כמטרה בתחילת הדרך. במקביל אנחנו עוקבים אחר הביצועים של האתר והאופן שבו הגולשים מבלים בו. כמה מבקרים ויוצאים, כמה מבצעים המרה (פנייה, רכישה, יצירת קשר וכו’), כמה חוזרים פעם אחר פעם, מאיזה ביטוי בגוגל הם מגיעים וכדומה. בחברת Selected נקפיד לבצע התאמות וננהל קמפיין קידום אתרים דינאמי ומודולארי.צוות החברה אף פועל מחוץ למסגרת הרגילה של הקידום עם בדיקות לגבי האופן שבו ניתן לשפר את יחס ההמרות באתר לרמה המקסימלית.ליצירת קשר ולייעוץ חינם התקשרו / השאירו פרטים.