ליעוץ חינם השאר פרטים

  קידום אתרים
  צור קשר עם סלקטד
  נגישות
  ניהול מוניטין עם סלקטד
  ניהול מוניטין

  ניהול מוניטין

  ניהול מוניטין הוא מושג שהגיע אלינו מתחום הפרסום ויחסי הציבור. כל חברה, או אפילו אדם (למשל פוליטיקאי) מודאג לגבי המוניטין שלו. ניהול מוניטין הוא התחום שדואג להשתקפות המוניטין של אדם בכלי התקשורת עם דגש על הסרת מוניטין שלילי. הרי בסופו של דבר רוב הפניות לניהול מוניטין הן כאשר כבר יש בעיה. המיוחד בניהול מוניטין היום, הוא שאנו חיים בעידן האינטרנט והמחשוב. זהו עולם בעל חוקים משלו ובעל מהירות משלו.

  לשם ההשוואה, פעם עולם התקשורת התנהל בקצב אחר, מהדורת חדשות אחת בטלוויזיה בסוף היום ועיתון יומי בבוקר. היום כל מילה שתאמרו תגיע תוך דקות לחדשות. רשת האינטרנט מתעדכנת כל דקה, כל דבר מגיע תוך שניות לכותרות. ולא רק תקשורת ממוסדת, כל אחד יכול להקים אתר ולפרסם ידיעות, רבים עושים זאת וחלקם גם זוכים למעמד תקשורתי מכובד מאוד.

  הודעות ושמועות עוברות דרך “וואטסאפ” ורשתות חברתיות במהירות הבזק, סרטוני וידאו מצולמים ומיד משותפים ברשת. ותאמינו לנו שזו רק ההתחלה. ניהול מוניטין בימינו זה לא מה שהיה פעם, עכשיו אנו מדברים על ניהול מוניטין בעידן האינטרנט ויש להתאימו לקצב הדופק של הרשת.

  אבל מי בעצם צריך ניהול מוניטין?

  כל עסק או אדם אשר עוסק בפעילות ציבורית צריך לפנות לשירותים של ניהול מוניטין, זוהי טעות לפנות רק כאשר ישנה בעיה. מוטב לבנות מוניטין בצורה מסודרת ולא לעשות זאת כאשר נמצאים במצב שיש לתקן מוניטין שלילי. אם אתם רוצים לבנות את התדמית שלכם או של העסק שלכם יש להזין אותה בפרסום חיובי אשר יעזור בבניית מוניטין חיובי. זה נעשה מתוך מחשבה ותכנון ולכן זה נקרא ניהול מוניטין. שימו לב שכל עסק וכל אדם בפעילות ציבורית תמיד יקבל בנקודת זמן זו או אחרת תשומת לב שלילית. תמיד יהיה לקוח שאינו מרוצה, מתחרה או יריבות פוליטית. ניהול מוניטין נכון עוסק בדחיקת הידיעות השליליות והצפת הרשת במידה הנכונה של ידיעות חיוביות אשר יתרמו למוניטין.

  אל תחשבו שרק אנשי ציבור זקוקים לניהול מוניטין, גם אנשים פרטיים זקוקים לשירותים של ניהול מוניטין. פעם רק על אנשי ציבור היו כותבים בתקשורת אבל היום התקשורת זו רשת האינטרנט וכל אחד מוזכר שם. המידע עליכם נגיש לכל אחד באמצעות חיפוש פשוט בגוגל, לעיתים מידע שאתם בעצמכם פרסמתם ברשת. לעיתים מידע זה עלול לפגוע בכם ובקריירה שלכם. הסרתו היא בלתי אפשרית, אך יש להתמקד באסטרטגיה אשר תפחית את גודלו היחסי, ביחס לפרסומים חיובים אשר יסייעו לתדמית הדרושה לכם.

  בין הלקוחות הפונים לניהול מוניטין תוכלו למצוא שחקנים, זמרים, כוכבי תוכניות ריאליטי, פוליטיקאים ואנשי ציבור ואפילו אנשים רגילים מן הישוב.

  קרא עוד אודות השירותים של סלקטד:

  קידום אורגניקידום ממומן

  שירותים נוספים
  בניית אתרים
  בניית אתרים
  ניהול מוניטין
  ניהול מוניטין
  קידום אורגני
  קידום אורגני
  קידום ממומן
  קידום ממומן
  מיתוג אינטרנטי
  מיתוג אינטרנטי
  אחסון אתרים
  אחסון אתרים
  Google Shopping
  Google Shopping