ליעוץ חינם השאר פרטים

  קידום אתרים
  צור קשר עם סלקטד
  נגישות
  קידום ממומן נכון בגוגל
  קידום ממומן

  קידום ממומן

  קידום אתרים הוא עבודה קשה הכוללת מרכיבים רבים הן ברמת קוד התוכנה של האתר, התכנים של האתר, קישורים ופרסומות. קידום אתרים הוא תהליך הלוקח זמן ובו זמנית פועל במישורים רבים.

  אחד האמצעים לקידום אתרים באינטרנט הוא באמצעות קידום ממומן בגוגל, זהו רכיב אחד של כל חבילת קידום האתרים. היתרון של קידום ממומן בגוגל הוא התוצאות המהירות שהוא מביא מיד עם השקת הקמפיין בניגוד לקידום אורגני אשר לוקח זמן.

  כיצד בעצם עובד קמפיין של קידום ממומן בגוגל?

  המינוח באנגלית נקרא Google AdWords ,זהו קמפיין בו משלמים על כל הקלקה. הקישור לאתר שלכם יופיע במקום מודגש בתוצאות החיפוש במשך תקופת הקמפיין. לא מחייבים אתכם על הצגת הקישור אלא מחייבים אתכם על כל משתמש אשר הקליק על הקישור. מדובר בדבר שנשמע פשוט, אך זה לא המצב – אתם צריכים אנשים מתחום קידום האתרים ומומחי פרסום ממומן בשביל לתכנן היטב את הפרסום ולהפיק ממנו את מירב התוצאות. יש להבין היטב אך עובדת כל המערכת של גוגל ולהשתמש בה בתבונה. למקרה שאתם מודאגים שתקבלו מיליוני הקלקות ותמצאו את עצמכם חייבים מאות

  אלפי דולרים לגוגל, אל דאגה – אתם מחליטים מראש על סכום הקמפיין והמודעות אינן מופיעות יותר לאחר שהגיעו למספר ההקלקות המכוסה בסכום. חשוב להבין שהמטרה היא לא אך ורק כניסות לאתר, המטרה היא כניסות איכותיות. כניסות איכותיות לאתר הן כניסות של אנשים בעלי תחום ענין הרלוונטי לאתר.

  קרא עוד אודות השירותים של סלקטד:

  קידום אורגני

  גוגל שופינג

  אם מישהו מחפש בגוגל מידע על מעילי פרווה והוא מגיע בעקבות קידום ממומן בגוגל לאתר של אקססוריז לבעלי חיים אז לא השגתם את המטרה. לא הכניסה עצמה היא המטרה אלא הכניסה של מישהו שיכול להפוך להיות לקוח שלכם. אז איך בעצם שולטים בזה? ובכן, זוהי בדיוק החשיבות של מומחי קידום האתרים אשר יודעים לבנות את הקמפיין בצורה נכונה.

  על מנת למנוע את המצב שבו יגיעו אל האתר שלכם גולשים שאינם רלוונטיים יש להבין כיצד פועל מנגנן הפרסום. גוגל מציגה את הפרסומות לפי מילות חיפוש שהן רלוונטיות לאתר שלכם. הרעיון הוא שכל פעם שמישהו יחפש את אותן מילות חיפוש הוא יקבל את הקישור הממומן לאתר שלכם.

  אתם הם אלה שבוחרים את המילים, לאחר שבחרתם את המילים כל פעם שמישהו יריץ חיפוש בגוגל למילים אלו הוא יראה את המודעה. אם המילים נבחרו בקפידה ובצורה הנכונה אז תקבלו תנועה איכותית של גולשים בעלי פוטנציאל לבצע רכישה באתר שלכם.

  מומחי קידום אתרים יודעים מכירים את הכלים בעזרתם ניתן לנתח את מילות המפתח ולבנות קמפיין מוצלח בגוגל. כאשר רוצים לעשות קמפיין בגוגל חובה להיעזר בשירותי קידום אתרים ולא רק מסיבה זו. קמפיין ממומן בגוגל הוא חלק מאסטרטגיית שיווק שלמה. לא מנהלים כל חלק בנפרד לכן צריך לקחת את כל המהלכים בחשבון.

  שירותים נוספים
  בניית אתרים
  בניית אתרים
  ניהול מוניטין
  ניהול מוניטין
  קידום אורגני
  קידום אורגני
  קידום ממומן
  קידום ממומן
  מיתוג אינטרנטי
  מיתוג אינטרנטי
  אחסון אתרים
  אחסון אתרים
  Google Shopping
  Google Shopping