ליעוץ חינם השאר פרטים

  קידום אתרים
  צור קשר עם סלקטד
  נגישות
  קידום אורגני נכון לאתר האינטרנט
  קידום אורגני לאתר אינטרנט

  קידום אורגני

  אתם שומעים לא מעט על קידום אתרים – קידום אתרים באינטרנט, קידום אתרים במנועי החיפוש, קידום אתרים ברשתות חברתיות וכו’. לעתים אנו שומעים את צירוף המילים קידום אורגני, רבים שואלים מה זה בעצם קידום אורגני, מהו ההבדל בין קידום אורגני לקידום אתרים?

  קידום אתרים כולל מבחר טכניקות ואמצעים המשמשים להזרמת תנועת גולשים אל האתר. זהו נושא די מורכב ורב תחומי והוא כולל דברים טכניים בבניית האתר עצמו, תכנים לאתר, קישורים מאתרים אחרים, עבודה בפורומים, עבודה ברשתות חברתיות ועוד. חלק מנושא קידום האתרים כולל מודעות בתשלום, למשל בגוגל ישנם קישורים ממומנים ואותו הדבר ניתן לעשות בפייסבוק. כלומר אתם קונים חבילת פרסום אשר נועדה לפרסם את האתר שלכם ולהזרים אליו גולשים.

  זהו חלק חשוב של קידום אתרים אך זהו לא קידום אורגני. קידום SEO הוא למעשה חלק מעוגת קידום האתרים הקשור לכל מה שעושים על מנת לקדם את האתר, מלבד קמפיינים בתשלום במנועי החיפוש וברשתות החברתיות. המטרה של קידום אורגני היא לקדם אתכם בתוצאות החיפוש של גוגל ללא שימוש במודעות בתשלום.

  אם ניתן לקנות חבילת פרסום בגוגל אז למה בעצם אני צריך קידום אורגני?

  חבילת פרסום בגוגל של מודעות בתשלום (בדרך כלל תשלום בגין כל “קליק” – הקשה).

  היא מתאימה בשלב התחלתי כאשר רוצים לתת איזו דחיפה לאתר אך בטווח הארוך יש צורך בקידום אורגני מכמה סיבות:

  עלויות הפרסום – בדרך כלל מדובר בתשלום בגין כל “קליק”. אלו סכומים קטנים מאוד פר לחיצה, אך כאשר הם מוכפלים בעשרות אלפי לחיצות הם עלולים להגיע לסכומים גבוהים (במיוחד אם יש לכם קמפיין גלובאלי). אתם שואפים להגיע לתנועת גולשים טבעית מבלי להיות תלויים בקמפיין פרסום.

  תנועת גולשים טבעית – קידום אתר אורגני מסייע לכם להשיג תנועת גולשים טבעית באתר. כלומר אנשים שהגיעו לאתר שלכם באופן טבעי על פי תחומי העניין שלכם. למשל אם האתר שלכם עוסק בנעליים לנשים אז אתם רוצים תנועת גולשים שבאמת מתעניינים בנעליים לנשים, להם יש את פוטנציאל הקנייה הכי גדול.

  סלידה מפרסום – גולשים רבים סולדים מפרסומות במנועי החיפוש ונמנעים מלהקליק על תוצאות החיפוש הממומנות. הם מעדיפים להקליק על תוצאות החיפוש האחרות של גוגל.

  אלה הן רק כמה נקודות של התחום, אך ישנם שיקולים רבים מתי לעשות קידום אורגני ומתי לעשות קידום באמצעות פרסום במנועי החיפוש. מה שטוב ומתאים לאתר אינטרנט אחד לא בהכרח מתאים לאתר אחר. מקצועני קידום האתרים צריכים לנתח כל מקרה לגופו ולמצוא את האסטרטגיה המתאימה לקידום אתרים אשר לעתים עושה שימוש מקביל בקידום אורגני וקידום ממומן.

  קרא עוד:

  מיתוג אינטרנטי

  שירותים נוספים
  בניית אתרים
  בניית אתרים
  ניהול מוניטין
  ניהול מוניטין
  קידום אורגני
  קידום אורגני
  קידום ממומן
  קידום ממומן
  מיתוג אינטרנטי
  מיתוג אינטרנטי
  אחסון אתרים
  אחסון אתרים
  Google Shopping
  Google Shopping