ליעוץ חינם השאר פרטים

  קידום אתרים
  צור קשר עם סלקטד
  נגישות
  כמה זמן לוקח לקדם אתר?

  כמה זמן לוקח לקדם אתר?

  האתר שלכם עלה כבר מזמן לאוויר, ועכשיו הגיע הזמן להניע אליו כמה שיותר מבקרים, ולככב בשורה הראשונה של מנועי החיפוש. קודם כל תנשמו עמוק: התהליך הוא לא כזה פשוט כמו שחשבתם. עם זאת, הוא אפשרי בעזרת קידום נכון ואפקטיבי!

  גם רומא לא נבנתה ביום

  אנחנו מבינים שאתם חסרי סבלנות וממש לחוצים שכמה שיותר מבקרים ייכנסו לאתר שלכם, שבו השקעתם את מירב המאמצים, את הנשמה וכמובן הרבה כסף. יש לכם מתחרים רבים בשוק ואתם פשוט לא רוצים לפספס לקוחות בזמן הזה. לצערנו, בתחום קידום האתרים  אין נוסחה אחת מנצחת, ואי אפשר להגדיר במדויק את הזמן שלוקח לקדם אתר, מכיוון שזה תלוי בהמון גורמים שעליהם לא תמיד ניתן להשפיע. אבל אל ייאוש – ההתמדה כן משתלמת בסופו של דבר, וככל שתישארו יותר זמן במשחק – כך תתחילו לראות תוצאות טובות יותר. ובכלל, כמו שבחיים דבר מוביל לדבר, כך זה גם בעולם קידום האתרים.

  באיזה גורמים משך הקידום תלוי?

  מכיוון שקידום אתר אינטרנט עובד בעזרת אלגוריתמים, שמנתחים אלפי אתרים ומילות מפתח בכל רגע נתון, ובנוסף לכך, גם הקריטריונים של גוגל מתעדכנים, משתפרים ומשתנים ללא הרף – יש צורך רב בלהיות מעורבים בתחום כל הזמן, ובעיקר להיות באופן קבוע עם יד על הדופק ולהבין איך התחום עובד. הקידום עצמו תלוי בגורמים המשתנים אלה, ולכן צריך להתאים את האתר בהתאם לדרישות – על מנת להגדיל את הסיכויים ולזרז תהליכים. במידה ואתם עובדים עם אנשי קידום אתרים מנוסים, סביר להניח שאתם יכולים להיות רגועים, מכיוון שאלה יערכו את השינויים בהתאם ויבטיחו לכם את התוצאות הרצויות מבלי שתיאלצו לפעול לבד.

  תחום העסק משחק גם תפקיד לא קטן בהצלחה

  בדומה לעולם העסקים, גם פה השוק בו העסק שלכם עובד, משחק תפקיד לא קטן במשך הזמן שלוקח לקדם את האתר. אם יש לכם מתחרים רבים בשוק, קחו בחשבון שגם באינטרנט תיאלצו לעבוד קשה יותר כדי לצבור נוכחות וסביר להניח שתצטרכו תקציב גדול יותר בהתאם לצרכים וליעדים שהגדרתם לעצמכם. אם אתם בעלי עסק שעובדים בתחום שהוא נישה, ואין לכם הרבה מתחרים יחסית, יהיה לכם יותר קל לקדם את האתר שלכם כי יש מעט שחקנים על המגרש, וסביר להניח שכבר בסדר גודל של כמה שבועות או חודשים תוכלו לראות תוצאות חיוביות המשחקות לטובתכם.

  סבלנות, סבלנות, ועוד קצת סבלנות

  כפי שאתם רואים, קשה להגדיר זמן תקופת זמן מדויקת מכיוון שיש כל כך הרבה גורמים שלא על כולם יש לנו שליטה. מי שייעזר בסבלנות ויעבוד נכון, יקפיד להתעדכן בחידושים בעולם קידום האתרים, ויערוך את השינויים הדרושים באתר האינטרנט שלו (למשל: אתר רספונסיבי, תכנים איכותיים, זמני טעינה…) יכול להיות רגוע שההצלחה בסופו של דבר תשתלם לו. בסופו של דבר, הטיפ הכי טוב שנוכל לתת לכם הוא: תיאזרו בסבלנות.