ליעוץ חינם השאר פרטים

  קידום אתרים
  צור קשר עם סלקטד
  נגישות
  חשיבות קיצור זמני טעינת אתר

  חשיבות קיצור זמני טעינת אתר

  אתם משקיעים רבות בפיתוח וקידום האתר ומשום מה לא מצליחים להביא תנועה רבה לאתר? ייתכן מאוד שהבעיה היא בזמן טעינת האתר. להלן, נספק לכם מידע עדכני וחשוב אודות חשיבות העניין ושיפור המהירות.

  חשיבות קיצור זמני טעינת האתר

  מי שעוקב אחרי גוגל בשנים האחרונות, ההודעות השונות שהיא משחררת מדי פעם והעדכונים השונים שלה, יודע שגוגל התחילה זה מכבר לשים דגש רב יותר על איכות הגלישה באתרים (ליתר דיוק, כבר משנת 2010 גוגל שחררה הודעה בנושא וממש לאחרונה (תחילת 2018) עידכנה עוד הודעה). האלגוריתמים של גוגל מכוונים לחפש מאפייני אתר שונים שמשפיעים על חווית המשתמש כשפרמטר חשוב המשפיע עליה היא מהירות טעינת האתר.

  אגב, זה לא “סתם” שגוגל החליטה לשים דגש רב יותר על מהירות טעינת האתר, שכן מחקרים עדכניים מראים שסבלנות הגולשים הולכת ופוחתת בכל הקשור לזמן שהיה באתר, מה שאומר שאם האתר שלכם לא יהיה מהיר מספיק, פשוט תאבדו גולשים ולקוחות פוטנציאליים, וחבל.

  שלב ראשון: בדיקה ומעקב אחר מהירות אתר

  נתחיל עם החדשות הטובות: גוגל מאפשרת לכם לגלות מהי מהירות האתר שלכם בקלות רבה ולעקוב אחר שיפורים שונים שביצעתם. תוכלו לקרוא על כך באריכות במידע שמספקת גוגל עצמה, אולם אם כבר הגעתם למאמר הזה נשתדל להציג לכם את עיקרי הדברים.

  את הנתונים על מהירות האתר ניתן לראות בגוגל האנליטיקס שלכם. קיימים שם כמה דוחות שתוכלו לשאוב מהם מידע: ביצועי דפים, הצעות להגברת מהירות הדף ותזמוני משתמש. אם אתם חדשנים בנושא, היינו ממליצים לכם להיכנס, רק כדי להתחיל להבחן מי נגד מי ומה ניתן לעשות. אולי תגלו נתונים שלא חשבת עליהם בכלל.

  בנוסף, נציין רק שבאופן כללי, מומלץ מאוד “להקשיב” להצעות של גוגל, בייחוד כדי שהדירוג שלכם במנוע החיפוש יעלה.

  מה ניתן לעשות כדי לקצר את זמן טעינת האתר?

  כווצו תמונות, היפטרו מתוספים ובדקו האם הגרפיקה באתר שלכם באה על חשבון מהירות האתר:

  קיימים פרמטרים רבים שיכולים להשפיע על מהירות האתר, כאשר בין הנפוצים שבהם קיימים תוספים שונים, תמונות (ומדיה) וכן, גרפיקה מסוגים שונים. כמו שאנו אוהבים לומר, עשו לעצמכם טובה גדולה ובדקו את העניינים הללו.

  בדקו את אחסון האתרים שלכם:

   טוב, לא נרחיב על כך רבות משום שמדובר בבדיקה שהיא מאוד טכנית. בגדול, שרת יכול להיות סיבה למהירות טעינת אתר נמוכה ולכן שווה לבדוק את העניין עם החברה שאתם עובדים איתה.

  הכי פשוט: לפנות לחברת קידום אתרים מיומנת

  בסופו של דבר, המאפיינים שיכולים להשפיע על מהירות האתר הם תורה שלמה ומצריכים בעצמם מחקר ומתן הצעות רלוונטיות לכל עסק ועסק. אם אינכם מקדמי אתרים מנוסים, סביר להניח שתתקשו למצוא את כל הגורמים האמתיים למהירות האתר הנמוכה שלכם, בייחוד כאשר יש לכם אתר ותיק שמצריך מחקר מעמיק מאוד.

  לשירותי חברת סלקטד: לחץ כאן.