ליעוץ חינם השאר פרטים

  קידום אתרים
  צור קשר עם סלקטד
  נגישות
  אחסון-אתרים
  אחסון אתרים

  אחסון אתרים

  אם אתם מקימים אתר אינטרנט בוודאי שתזדקקו לחבילת אחסון אתרים, אך יש לקחת בחשבון שאחסון אתרים, כמו אספקטים רבים של בניית האתר, הוא עניין מאוד טכני. צריך לדעת היטב מה ההבדל בין כל חבילות האחסון. לא רק המחיר הוא מה שקובע, חבילת אחסון אחת אינה בהכרח זהה לחבילת אחסון המציעים לכם במקום אחר, כלומר המחיר הוא לא השיקול העיקרי. הדרך הכי טובה היא להפקיד את כל נושא בניית האתר וחבילת אחסון האתרים בידיים מקצועיות. אך אם אתם כמונו; אנשים האוהבים להיות בקיאים בעניינים גם אם אינכם מטפלים בהם באופן ישיר, להלן מידע אשר יספק לכם קצת רקע בנושא.

  ראשית שימו לב שיש להפריד בין חבילות אחסון אתרים מסחריות בתשלום לבין חבילות חינמיות. ברוב המקרים חבילות חינמיות הן מוגבלות מאוד ואינן מתאימות להקמת אתרים עסקיים. כמובן שלכל דבר חינם יש מחיר וכאשר מדברים על אחסון אתרים המחיר הוא בדרך כלל פרסומות אשר יופיעו לכם באתר. כאשר אתם מקימים אתר אתם רוצים שכל התכנים יהיו שלכם ואתם לא רוצים פרסומות של אחרים באתר. אם אתם רוצים לבנות אתר אשר יתפרנס מפרסומות אז זה בכלל לא מתאים, הפרסומות של אחסון אתרים בחינם הן פרסומות שהכסף עבורן אינו מיועד לכיס שלכם. מלבד חיסרון זה של הפרסומות באתר, אחסון אתרים חינמי הוא מוגבל מאוד מבחינת שטח האחסון. בדרך כלל זה מספיק לטקסט עם מעט מאוד תמונות. אלו הם לא החסרונות היחידים אך אנחנו מבינים שהפנמתם את הסיטואציה.

  כאשר רוצים להקים אתר אינטרנט עסקי אז יש להעדיף חבילות אחסון מסחריות. גם בחבילות אלו ישנן מגבלות של שטח האחסון, אך בשביל זה ישנן חבילות שונות עם שטחי אחסון שונים. אתם משלמים לפי מה שאתם מקבלים וזהו אחד השיקולים בבחירת חבילת אחסון.

  באופן טבעי אנו נוטים להעדיף את החבילה שנותנת לנו את שטח האחסון הגדול ביותר. זוהי טעות נפוצה. יש להתייעץ עם מי שבונה עבורכם את האתר, רק הוא ידע להעריך את שטח האחסון הדרוש לכם. אין צורך לשלם סתם על שטח אחסון גדול. כאשר בוחרים חבילת אחסון אתרים חשוב מאוד לבחור בחברה שלה יש שרת אמין ונגיש. אם אתם לא עוסקים בתחום אתם לא תדעו; אך מי שמכיר יודע על אילו חברות ניתן לסמוך. תקלה ואי נגישות של השרת פירושן שאי אפשר להגיע לאתר האינטרנט שלכם.

  יש לשים לב גם לרוחב הפס. חבילות שונות מטילות הגבלות על נפח התנועה היומית אל האתר שלכם. אם האתר שלכם מכיל הרבה תמונות וקבצי וידאו יש סיכוי שעם כניסות רבות אתם תעברו את המגבלה והמערכת לא תאפשר יותר גישה לאתר שלכם. אלו הן רק כמה נקודות, אף האמת שבחירת חבילת אחסון היא עניין טכני ומקצועי שמוטב להשאיר למומחים.

  שירותים נוספים
  בניית אתרים
  בניית אתרים
  ניהול מוניטין
  ניהול מוניטין
  קידום אורגני
  קידום אורגני
  קידום ממומן
  קידום ממומן
  מיתוג אינטרנטי
  מיתוג אינטרנטי
  אחסון אתרים
  אחסון אתרים
  Google Shopping
  Google Shopping