ליעוץ חינם השאר פרטים

  קידום אתרים
  צור קשר עם סלקטד
  נגישות
  קידום בגוגל

  האם האתר שלך מתאים עבור קידום בגוגל?

  לצד מגוון פעולות שנעשות ברחבי הרשת, קידום באינטרנט כולל צעדים בתוך האתר פנימה (On Site SEO). למשל, תגיות, כותרות, תיאורי תמונות, קוד נקי, היררכיה ברורה, אופטימיזציה למבנה האתר, תוכן איכותי, מהירות טעינה וכדומה. אתר שלא מתאים לקידום אתרים לא יצליח לטפס מעלה בתוצאות החיפוש. ב-99% מהמקרים קמפיין של קידום אתרים מתחיל עם רה-ארגון של האתר. לעתים אפילו אין מנוס מבניית אתר אינטרנט חדש שעומד בסטנדרטים העדכניים של מנועי החיפוש.

  קידום בגוגל הוא שיווק מדיד

  אתרים רספונסיביים - מהלך חובה בקידום אתר בגוגל אתרים רספונסיביים – מהלך חובה בקידום אתר בגוגל

  כמו בכל קמפיין שיווקי גם קידום בגוגל קשור בהחזר השקעה (ROI – Return of Investment). יש לבחון היטב מהי הכדאיות הכלכלית של הקמפיין נוכח כל הפרמטרים שעומדים על הפרק. היתרון הגדול של קידום אתרים טמון בכך שכל הנתונים מונחים על השולחן. חברת קידום תוכל לספק מידע מפורט ועדכני בכל רגע נתון על הביצועים של האתר והנוכחות ברשת.

  לדוגמה, מהן מילות המפתח שנמצאות במגמת עלייה (באמצעות בדיקות תכופות עם כלי מנהל האתרים של גוגל), אלו ביטויי חיפוש יורדים בדירוגים, מהם ביטויי החיפוש האפקטיביים (שמניבים הכי הרבה כניסות), אלו חיפושים מובילים להמרות הטובות ביותר, כמה זמן הגולשים שוהים באתר, מאלו עמודים הנטישה היא רבה וכדומה. כשכל הנתונים עוברים דרך מסננת של אנליסטים שמתמחים בקידום אתרים ניתן להפיק מהמידע ערך רב.

  עבודה עם חברת קידום אתרים

  בדק בית עושים עם מהנדס או אדריכל, שיפוצים בבית תעשו עם קבלן שיפוצים, מעקות אלומיניום תתקינו בצורה מקצועית עם חברה, אז למה לא לקדם את האתר בצורה מקצועית? ברור שכן. כיום יש מקדמי אתרים פרילנסרים, אבל חברת קידום בגוגל – שכוללת סוללת מקדמי אתרים (תמיד יש עם מי להתייעץ), מערכת תמיכה טכנית, מעצבים אתרים, מתכנתים ומנהלי קמפיינים ממומנים – היא זו שיכולה לתת לכם מענה מקיף בנושא השיווק באינטרנט.

  מעוניינים לקדם את האתר ולהשיג פניות דרך רשת החיפוש הגדולה בעולם? מעוניינים לשוחח עם נציג חברת סלקטד שיווק אינטרנטי לגבי הדרכים הנכונות לקידום העסק ברשת ולקבלת ייעוץ מקצועי? צרו איתנו קשר או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.