ליעוץ חינם השאר פרטים

  קידום אתרים
  צור קשר עם סלקטד
  נגישות
  כבר רשמת את העסק שלך בגוגל מפות | Google Maps?

  כבר רשמת את העסק שלך בגוגל מפות | Google Maps?

  למה google maps זה חובה לכל עסק?

  עם התחרות הגוברת בשוק, מציעה גוגל פתרונות לעסקים המסייעים להם להתבלט מול המתחרים שלהם. הרשמה לגוגל מפות היא אחת מהדרכים להימצא יותר בקלות על ידי לקוחות פוטנציאליים, שמחפשים עסקים מקומיים (אחד החיפושים הנפוצים ביותר כיום על ידי הגולשים) לערוך בהם קניות או לקבל שירות כלשהו. לבעלי עסקים מומלץ בחום להשתמש בשירות ולספק כמה שיותר אינפורמציה כגון: תחום וסוג העסק, תמונות של העסק (לדוגמה: צילום של החנות מבחוץ – יכול לסייע רבות למי שמחפש את החנות ברחוב בעזרת המובייל). מעבר לכך, חשוב להקפיד על עדכונים שוטפים בגוגל מפות על מנת לתת שירות רלוונטי לגולשים (למשל שינויים בשעות הפתיחה) אם הדירוג גבוה, העסק יופיע בין המקומות הראשונים בגוגל עם האינפורמציה המתאימה.

   

  איך לרשום את העסק בגוגל מפות?

  מי שמעוניין להשתמש שירות של גוגל מפות, צריך לפתוח חשבון בגוגל לעסקים, תהליך פשוט ביותר. לפני שהתהליך יושלם, יש צורך בזיהוי על מנת לוודא שהחנות אכן קיימת ונמצאת במקום שהוגדר על ידי בעל העסק. בחשבון של העסק יש לרשום את כל הפרטים החשובים והרלוונטיים ללקוחות כמו: תחום העסק, כתובת, מספר טלפון, אתר אינטרנט, שעות פתיחה, אותם יש לעדכן באופן שוטף במידה וישנם שינויים כלשהם עקב אילוצים, פרטי התקשרות ללקוחות – מייל, טלפונים, תמונות ועוד. האפשרויות הרבות מיטיבות מאוד עם קהל הלקוחות שיכול לקבל מידע עדכני ומיידי כבר בעמוד החיפוש על העסק, כולל ביקורות גולשים, ומונע אי נעימויות ובזבוז זמן (כמו עסקים שסגורים, או לא פעילים).

   

  איסוף נתונים – למה זה חשוב?

  גוגל מאפשרת לבעלי עסקים לדלות מידע על הצורה בה הגולשים משתמשים בשירות שלה. כך ניתן לראות באיזה צורה הגולשים מצאו את העסק, איך הם משתמשים בשירות (לדוגמה: האם הם מסתכלים בתמונות?) ועוד. מעקב אחרי נתונים אלה הוא חשוב על מנת להבין מה הגולשים צריכים ומה הם מחפשים באופן ספציפי. בעזרת הנתונים האלו ניתן לשפר את השירות בהתאם, וכך לסייע לגולשים למצוא את העסק יותר בקלות.

   

  אופציות נוספות לשילוב עם גוגל מפות

  יתרון נוסף לעסקים שנרשמים לגוגל מפות הוא האפשרות להוסיף צילום ב- 360 מעלות של פנים החנות, שניתן לשלבו גם באתר האינטרנט של החברה. אפשרות זו יכולה לתת מידע נוסף ללקוחות פוטנציאליים, להתרשמות כללית של בית העסק. לבעלי מסעדה זהו פתרון מושלם למען לקוחות שמעוניינים לראות את המסעדה מפנים, להזמין מקום, או ללקוחות שמעוניינים לערוך אירוע רב משתתפים במסעדה.

  מעוניינים לשמוע עוד על היתרונות של גוגל מפות ולפתוח חשבון ולקדם אותו? לייעוץ עם חברת סלקטד  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.