ליעוץ חינם השאר פרטים

  קידום אתרים
  צור קשר עם סלקטד
  נגישות
  האם התמונות באתר שלכם עדכניות ואיכותיות?

  האם התמונות באתר שלכם עדכניות ואיכותיות?

   דבר אליי בתמונות

  תמונות וציורים היוו מאז מעולם אמצעי תקשורת מרכזי וחשוב בין אנשים. תמונות עוברות דרך הרגש ודרכן אנו חווים את העולם, לומדים ומקבלים השראה. בניגוד למילים, אנו קולטים ומעבדים מידע ויזואלי בשניות בודדות. בעולם הדיגיטלי בו אנו חיים, מהוות התמונות חלק בלתי נפרד מחיינו: הן מופיעות בכל מקום ברחבי האינטרנט ומיליוני תמונות מתפרסמות מדי יום במדיה החברתית, בעיקר באפליקציות פופולריות כמו פייסבוק, פינטרסט ואינסטגרם. ריבוי התמונות בפלטפורמות אלו הגבירה את המודעות לעולם הצילום ולמושגים שבעבר עניינו צלמים בלבד כגון: איכות תמונה, פיקסלים, רזולוציה, פרספקטיבה ועוד. בדיוק מסיבה זו, הקהל הרחב יודע מהו, ומצפה לראות תוכן איכותי, שיעורר בו רגש וילהיב אותו.

  תמונות איכותיות ככלי שיווקי

  תוכן מיושן, כמו תמונות מפוקסלות המוצגות בצורה לא נכונה, יעורר בגולשים תחושה של אכזבה וחוסר אמינות. לחשיבות של תוכן ויזואלי איכותי בעולם הדיגיטלי יש משמעות גדולה בעיקר לעסקים המעוניינים לשווק את העסק שלהם ולהציגו כאיכותי ומקצועי. במיוחד לעסקים המעוניינים למכור מוצרים באופן מקוון יש לשים דגש רב על כך. ניקח עסק למכירת מוצרים קוסמטיים לדוגמה, המבקש להגדיל את כמות המכירות שלו ובוחר להקים חנות מקוונת. מכיוון שהגולשים באתר לא נמצאים באופן פיזי בחנות, לא יכולים לבדוק את המוצרים או להתייעץ עם המוכר, עליהם להתרשם מהתמונות באתר כדי להשתכנע שהמוצרים איכותיים ושהם הנכונים בשבילם. בחירת תמונות איכותיות, מקוריות, אסתטיות ובעלות רזולוציה גבוהה, העושות חשק לקנות את המוצר, היא קריטית ואף הכרחית להצלחת האתר.

  מאגרי תמונות: פתרון לבעלי תקציב מוגבל

  תמונות איכותיות ברזולוציה גבוהה ניתן לרכוש היום במאגרי תמונות הרבים ברשת, המציעות מגוון רחב של מיליוני תמונות על כל נושא שבעולם כמעט ובכל סגנון אפשרי. יש יתרונות רבים לרכישת תמונות דרך אתרים אלו ועסקים בעלי תקציב מוגבל יוכלו למצוא את מבוקשם בקלות. החיסרון עיקרי במאגרי התמונות האלו הוא התוכן שאינו ייחודי (כל אחד יכול להשתמש בתמונות אלה), דבר שיכול לפגוע בייחודיות של החברה או המוצר המסוים אותו היא מבקשת למכור. במאגרים אלה ניתן אמנם לרכוש גם תוכן ייחודי אך מדובר על סכומים גבוהים משמעותית, אופציה שלא מתאימה לכל אחד.

  תנו לתמונות לעבוד בשבילכם

  הסברנו במאמר את החשיבות הגדולה שיש לתמונות איכותיות להעברת מסרים, תחושות ורגשות כגון: אמינות, יוקרה, תחושת עניין ועוד. אך לשילוב תמונות באתר אינטרנט עסקי יש פן חיובי נוסף וחשוב לא פחות, שתמונות איכותיות עוזרות לקידום האתר. שילוב של תמונות באתר, בשילוב של תגיות ושמות קבצים מותאמים, יכולים להגדיל משמעותית את היכולת למצוא את האתר שלכם במנועי החיפוש ולהקפיץ את המיקומים של האתר. בדרך זו תוכלו ל ״הוציא״ מהתמונות את המקסימום, או במילים אחרות: תנו לתמונות לעבוד למענכם.