ליעוץ חינם השאר פרטים

  קידום אתרים
  צור קשר עם סלקטד
  נגישות
  אתרים רספונסיביים

  אתרים רספונסיביים

  שיעורי החדירה הגבוהים של הסמארטפונים והטאבלטים שינו את האינטרנט מקצה לקצה (ואם תרצו, ממסך למסך). יותר ויותר גולשים בארץ ובעולם מגיעים לרשת באמצעות המובייל ומכשירי קצה נוספים, ומכאן קל מאד להבין מדוע בניית אתרים רספונסיביים היא צו השעה. עסק שמבקש לייצר חשיפה ווירטואלית אך לא הולך את הצעד הנוסף של בניית אתר רספונסיבי מוותר בפועל על למעלה מ-50% מהלקוחות הפוטנציאליים (!). אלה, יעברו אחר כבוד וללא סנטימנטים מיותרים היישר אל המתחרים שהשכילו לבצע את ההתאמות הדרושות.

   

  בניית אתרים רספונסיביים, מה זה אומר?

   

  אתרים רספונסיביים הם אתרי אינטרנט שמציגים נראות מושלמת על גבי מסכים ודפדפנים שונים. בין אם הגולש מגיע לאתר שלכם ממחשב נייח, ובין אם הוא משתמש בטלפון חכם או טאבלט, האתר מתאים את עצמו ומאפשר גלישה נוחה, נעימה, ידידותית ובעיקר אפקטיבית. לא עוד כיתובים זעירים שצריך להגדיל בכדי לקרוא או כפתורים קטנים שפשוט אי אפשר ללחוץ עליהם. אתר רספונסיבי מנגיש לגולש את התוכן במכשירים ניידים, ועוזר לו לבצע המרה כמו יצירת קשר, רכישה און ליין, השארת פרטים וכו’.

   

  חוויית משתמש מותאמת ותהליך אפיון מקצועי

   

  בניית אתרים רספונסיביים איננה עניין של מה בכך. הגלישה במובייל שונה באופן מהותי מהגלישה במחשב ביתי ותמיד (תמיד) נדרשות התאמות למסכים אחרים. הזזת אלמנטים, הוספת אלמנטים, ובגדול יצירת “חוויית משתמש רספונסיבית”. בניית אתר אינטרנט מותאם למובייל כוללת גם פיצ’רים “סלולריים” כמו גישה ישירה לגלריית התמונות בטלפון, כפתור התקשרות שעובר ליצירת שיחה, התממשקות מהירה עם רשתות חברתיות וכדומה.

   

  אתרים רספונסיביים - היום הם כבר חובה

  תהליך הפיתוח של האתר הרספונסיבי מלווה בהתחקות אמיתית אחר האופן שבו הגולשים צורכים מידע בסלולר בכלל, ובענף הספציפי שבו העסק פועל בפרט. לדוגמה, אתר תדמית רספונסיבי שמספק מידע ומניע את הגולשים ליצירת קשר עובד אחרת מפורטל מקצועי שמפרסם ספקים שונים. ושני הסוגים הללו לא דומים לחנות ווירטואלית שזקוקה לקטלוגים נגישים ואפשרות להשארת פרטי כרטיס אשראי ברכישות און ליין. בקיצור, רק תהליך אפיון מקצועי יוכל להבטיח בסבירות גבוהה שהאתר הרספונסיבי יעשה את העבודה (תרתי משמע).

   

  מהחברות הראשונות בישראל שזיהו את הצורך בבניית אתרים רספונסיביים

   

  בחברת סלקטד שיווק אינטרנטי אנחנו מספקים שירותים מתקדמים של בניית אתרים רספונסיביים במגוון תחומים ולעסקים בכל הענפים. האתרים הרספונסיביים שלנו הם תו תקן לאיכות בזכות הניסיון הרב והעובדה שאנחנו מפתחים אתרים מותאמים מזה שנים. סלקטד גאה להיות אחת מהחברות הראשונות בישראל שזיהו את המגמה הרספונסיבית והתאימו את עצמן לכללים החדשים. בניית אתר רספונסיבי עם סלקטד מספקת לכם מענה כולל הן מבחינת עיצוב חוויית משתמש אינטליגנטית והן מבחינת התאמה בלתי מתפשרת למגוון דפדפנים ומנועי חיפוש.