ליעוץ חינם השאר פרטים

  קידום אתרים
  צור קשר עם סלקטד
  נגישות

  לקוחות ממליצים

  "
  בן מתת
  בן מתת
  סמנכ"ל דניאל מתת תכשיטים

  “העלתי כבר שני אתרים עם סלקטד. אני מרוצה ומאוד מתלהב מהאתר החדש. אני גם מקדם את האתר שלי ומקבל תוצאות מדהימות ואותן אפשר לראות לבד”.

  "
  ינון קופי סנטר
  ינון מוסקוביץ'
  מנכ"ל

  הפקדנו את נושא האינטרנט בידיים של סלקטד…הפכנו להיות משפחה. כולם חבר’ה רציניים ואנחנו נהנים לעבוד איתם ואין ספק שנמשיך. אני שמח לעשות את הסרטון הזה ואת ההמלצה הזו.

  "
  עומר ויסלר
  עומר ויסלר
  מנהל שיווק ופרסום - אופרייט ליס

  חברת סלקטד נותנת לנו גיבוי ורוח גבית. היא עזרה לנו בקידום ובשיפור של כמות ואיכות הלידים. בין הדברים החשובים ביותר עבורנו נמצאים המקצוענות, מהירות התגובה והיצירתיות. בעזרת הכלים האלה, ביחד עם אנשים טובים שזה הבסיס כמובן, אנחנו מקבלים שירות מעולה.

  "
  יניב אוז
  יניב אוז
  מנכ"ל תן טריקו

  הסתובבתי בשוק הרבה זמן עד שהגעתי לסלקטד ומהרגע הראשון היה בינינו “קליק”. הרגשתי שיש תמורה לכסף. מעבר לבניית אתר אינטרנט וקבלת פתרונות אינטרנטיים, קיבלתי תמיד גם פתרונות שיווקיים. אנחנו ביחסים טובים מאוד וחשוב לי לשמור על היחסים האלה.
  מחפשים אתר אינטרנט רציני ורוצים מקום חם? סלקטד זה המקום בשבילכם.

  "
  המלצה חזי דין
  חזי דין
  אמן האשליות

  גם אני השתמשתי בשירותים של סלקטד לבניית אתר וקידום ברשת. סלקטד בנתה לי שני אתרים שפותחו במיוחד בהתאם לדרישות שלנו ולרצונות שלנו. העבודה עם הצוות של סלקטד התאפיינה במקצועיות, חדשנות, פתיחות ויחס חם של כל העובדים ובכל התהליך.

  "
  אלי נחמני
  אלי נחמני
  מנכ"ל I-PAY

  אני חייב לציין שאנחנו רואים קפיצה אדירה לאורך כל שנות הפעילות עם סלקטד. משנה לשנה, הפעילות הלכה וגדלה, כאשר בשנה האחרונה היא גדלה ב-35%. אני ממליץ על סלקטד בחום. כל מי שידע לפנות אליהם ולהתקשר איתם ימצא את עצמו שבע רצון ורק יוכל להתפנות לפיתוח עסקיו. בסלקטד יודעים להביא טראפיק איכותי שהופך לפניות.

  "
  מורן מורנגו
  מורן ורנר
  מנכ"ל מורנגו רקדניות ברזילאיות

  הבסיס של העסק שלי הוא הקידום האורגני בגוגל ומתוך 35 ביטויי מפתח מרכזיים – ב-90% אני לא רק בעמוד הראשון, אלא במקום הראשון. אני במקום הראשון כבר 5 שנים ובמהלך התקופה הזו העסק גדל ואני מקבל הרבה מאוד פניות. אני עם סלקטד כבר מספר שנים ומדי שבוע אני מקבל פניות מחברות שמציעות לי אתרים והטבות, אבל בסופו של דבר אני כאן הרבה שנים ומאוד מרוצה מכל הצוות המקצועי שמלווה אותי.

  "
  אמנון לילך פרחים
  אמנון מואדס
  מנכ"ל לילך פרחים

  הייתי מיואש עד שפגשתי את חברת סלקטד. ראיתי שאנשים זזים ועושים בשבילי, צוות חרוץ שאמר לי שתמיד אפשר לעשות עוד ועוד. בכל שנה אני יותר מופתע. הקידום האורגני התקדם מהר מהצפוי ואנחנו מאוד מרוצים. בנו לנו אתר מדהים ותמיד נותנים שירות עם טוב טעם ומכל הלב. אם אתם מחפשים חברת אינטרנט טובה, סלקטד היא המקום.

  "
  יוסי אלידי המלצה
  יוסי אלידי
  מנהל שיווק

  אנחנו עובדים עם חברת סלקטד כבר 3 שנים ומאוד מרוצים מהשירות ומהרצינות שבה הם לוקחים את הדברים. הצוות של סלקטד הוביל אותנו למקום הראשון ולעמוד הראשון כמעט בכל הביטויים שביקשנו. אנחנו מאוד מרוצים ולראייה, גם מגדילים איתם הפעילות בתחומים נוספים של שיווק דיגיטלי.

  "
  ניצה יצחק
  מנכ"ל מתוק מהלב

  הקידום מדהים! אני בכל המושגים בעמוד הראשון וכל בקשה שלי נענית ותמיד חוזרים אליי ומטפלים בכל בקשה שלי – במקצועיות ובלבביות. תודה.

  "
  אורי יוסף
  אורי יוסף
  JUST – סמנכ”ל פיתוח עסקי

  כשהחלטנו להקים אתר עבור המותג החדש שלנו, חיפשנו חברה שתעשה את העבודה ברמה בינ”ל ,כבר היה לנו ניסיון רע עם חברות שונות בעבר והפעם חיפשנו עם פינצטה.

  אין ספק שמצאנו את החברה הטובה ביותר שמורכבת מאנשים שמהר מאוד הופכים להיות משפחה.

  "
  טל אריה המלצה
  טל אריה
  מנכ"ל רואים רחוק

  אם אתם עדיין מתלבטים איפה לעשות אתר ואיפה לקדם אותו, אז אחרי שפגשתי את משה איבגי והצוות שלו, ובתור אדם בררן עם 25 שנות ותק בעסקים וחשדן לא קטן, אני יכול לומר שזה הצוות הכי מדהים שיש.

  "
  איטרניטי – אלי בורשטין
  סמנכ”ל משאבי אנוש

  אתר האינטרנט החדש של איטרניטי נולד בזכות הליווי של צוות סלקטד. אושיק, שי, מור וגיא ליוו אותנו מהרגע הראשון כשרק הרשינו לעצמנו לחלום ועזרו להפוך זאת למציאות באמצעות ליווי והכוונה. הצוות אפיין במדוייק את הצרכים שלנו ואת קהל היעד וסיפק יצירתיות, מקצועיות, מחוייבות ואיכות ברמה הגבוהה ביותר בלי פשרות.