ליעוץ חינם השאר פרטים

  קידום אתרים
  צור קשר עם סלקטד
  נגישות

  ONE ספורט

  אתר ONE ספורט
  ONE ספורט
  One הוא פורטל אינטרנט אשר מספק חדשות ועדכונים שוטפים אודות ענפי ספורט בארץ ובעולם. הפורטל מרכז תנועה של מיליוני גולשים בשנה והוא אחד מעשרת אתרי האינטרנט הנפצים ביותר בישראל.
  האתגר
  ענף הספורט באינטרנט בישראל הוא תחום תחרותי במיוחד ולאתר One התמודדות לא פשוטה עם כמה וכמה שחקנים חזקים וותיקים. קמפיין הקידום והפרסום של One בחברת Selected התבקש להתמקד בין השאר ביתרונות היחסיים של הפורטל וביצירת נוכחות בולטת בענפי ספורט רבים. זאת, ברמה הרוחבית והאופקית כאחד. הצוות המקצועי של Selected נדרש כמובן להיות בשיתוף פעולה רצוף מול גורמים שונים ב-One לטובת מיתוג אינטרנטי, ניהול מוניטין, קידום במגוון מונחי חיפוש והגדלת תעבורת הגלישה (Traffic) לאתר.
  הפתרון
  העבודה מול אתר One דרשה מאיתנו בחברת Selected להפעיל את מלוא המחלקות האיכותיות שלנו לטובת ניהול אסטרטגיית שיווק מושלמת. כזו שתהיה פרויקט שהינו שלם הגדול מסך חלקיו. מקדמי אתרים עבדו ביחד עם מעצבים, מפתחי טכנולוגיות אינטרנט נעמדו לצד אנשי תוכן, ומנהלי פרויקטים חברו למעצבי UX ופרסומאים. רק כך, בזכות השילוב המדויק בין כל אנשי המקצוע, התחבר פרויקט עם עמידה ביעדים בטווח הקצר והארוך. לצד זאת, ובעזרת כמה וכמה סודות מקצועיים שאנחנו שומרים במערכת, הצלחנו לקדם את פורטל הספורט One למקום הראוי לו – בין עשרת האתרים המצליחים בישראל.
  פרויקטים נוספים