ליעוץ חינם השאר פרטים

  קידום אתרים
  צור קשר עם סלקטד
  נגישות

  מסעדת צ’רלי

  מסעדת צ’רלי קידום אתר
  מסעדת צ’רלי בניית אתר
  מסעדת צ’רלי
  צ'ארלי צ'ק פוינט ביהוד היא מסעדת-בר שמגישה מנות איכותיות בסגנון "קז'ואל גורמה". המוניטין והשם של המסעדה מבוססים על תשוקה ואהבה לחומרי גלם, טעמים, ריחות ומרקמים. אתר האינטרנט של צ'ארלי צ'ק פוינט פונה הן לסועדים שרוצים ליהנות מארוחה מצוינת במסעדה המעוצבת, והן ללקוחות שמבקשים לארגן במקום אירועים פרטיים.
  האתגר
  האתגר שהוצב לפתחנו היה הקמת אתר אינטרנט מעוצב שיאפשר לצ'ארלי צ'ק פוינט לצעוד צעד משמעותי בעולם הווירטואלי. זאת, מתוך מטרה להגדיל את קהל הלקוחות הקיים, לפנות לציבורים חדשים, להציע פתרונות לאירועים פרטיים, ולהציג תפריטים עדכניים בלחיצת כפתור. לאור פעילות העסק בענף תחרותי ורווי, בדומה לכל הקמת אתר אינטרנט למסעדה נדרשה כאן חשיבה עתידית על קידום (ממומן ואורגני). קהלי היעד המגוונים חייבו אותנו לפתח אתר על בסיס אפיון ממוקד ברמה הרוחבית והאופקית.
  הפתרון
  סלקטד ערכה פגישות עומק וראיונות עם צוות המסעדה, ביקרה במקום מספר פעמים, חשה את האווירה שהוא משדר וביקשה להעביר את האנרגיות המיוחדות של צ'ארלי צ'ק פוינט למרחב המקוון. אתר האינטרנט של החברה פותח על ידי המומחים של סלקטד בעזרת טכנולוגיה חדשנית. הושם דגש על אלמנטים כמו קידום אתרים, מהירות טעינה, אינטראקטיביות, חוויית משתמש (UX), נראות יוצאת דופן, מערכת ניהול תוכן קלה לתפעול ואופטימיזציה מושלמת לקהלים שונים. האתר פותח עם מערכת לרישום מועדון לקוחות והתממשקות עם פעילות ברשתות חברתיות על מנת למקסם את החשיפה האינטרנטית ולהשיג דריסת רגל בעולם מסעדנות תחרותי ודינמי. לאחר השקת האתר לאוויר הועלה במקביל קמפיין קידום ושיווק ברשת ביחד עם המחלקה הייעודית בסלקטד.
  פרויקטים נוספים