ליעוץ חינם השאר פרטים

  קידום אתרים
  צור קשר עם סלקטד
  נגישות

  לוגו ריהוט משרדי

  לוגו ריהוט משרדי בניית אתר וקידום
  לוגו ריהוט משרדי מותאם למובייל
  לוגו ריהוט משרדי
  לוגו ריהוט משרדי היא אחת מהחברות המובילות והוותיקות בישראל בריהוט משרדי מעוצב. החברה פועלת בענף הריהוט למעלה מ-30 שנה ולקוחותיה מגיעים מכל קצוות המשק (לקוחות פרטיים, בתי מלון, אדריכלים, ארכיטקטים, מוסדות ציבור, מוסדות חינוך ועוד). אתר האינטרנט של החברה מציג את קטלוג מוצריה ומרחיב אודות השירותים השונים שמסופקים על ידי לוגו ריהוט משרדי.
  האתגר
  יצירת אתר אינטרנט מעוצב אשר בנוי כשילוב יוצא דופן בין קטלוג מקוון, חנות ווירטואלית ואתר תדמית. במקביל, אתר האינטרנט של החברה יועד לקהלים שונים והתבקשנו לספק דרכו מענה רוחבי לכל אחד ואחד מהם. הפיתוח של האתר חייב את המומחים שלנו בסלקטד לדאוג למערכת ניהול תוכן שתאפשר תחזוקה שוטפת על ידי צוות החברה עם ידידותיות גבוהה למשתמש (בצד לקוח).
  הפתרון
  חברת סלקטד פיתחה עבור לוגו ריהוט משרדי אתר אינטרנט קטלוגי שפועל בכמה מישורים. לאחר תהליך אפיון אשר כלל היכרות מעמיקה עם החברה מצד אחד, והתחקות אחר כל קהלי היעד הרלוונטיים מצד שני, עלה לאוויר האתר החדש של חברת לוגו ריהוט משרדי. כיום, האתר משמש את החברה לצרכים מגוונים. ראשית,הוא מציג קטלוג צבעוני ואינטראקטיבי שמסייע לגולשים למצוא בקלות את מבוקשם. בין השאר על בסיס מערכת חכמה של שדות ניווט ממוקדים. כמו כן, האתר מסייע לבניית התדמית והמיתוג של לוגו ריהוט משרדי במרחב המקוון וכולל מערכת ניהול תוכן קלה לתפעול. היות ש"ריהוט משרדי" הוא תחום תחרותי במרחב האינטרנטי, סלקטד תכננה את אתר האינטרנט תוך חשיבה על קידום אתרים עתידי ובנייה נכונה ואינטליגנטית של אופטימיזציה למבנה.
  פרויקטים נוספים