ליעוץ חינם השאר פרטים

  קידום אתרים
  צור קשר עם סלקטד
  נגישות
  Google My Business

  גוגל העסק שלי - מדריך למתחילים

  גוגל מיי ביזנס: מהו ומדוע הוא חשוב לעסק

  Google My Business הינה פלטפורמה עצמאית אשר מאפשרת לעסקים להופיע בתדירות גבוהה יותר בתוצאות החיפוש בגוגל. גוגל לעסקים בעיקרו מבוסס על שיפור החיפושים המקומיים, דהיינו, שיפור תוצאות החיפוש כאשר גולש מחפש עסק בהקשר מקומי. באופן כללי, ניתן לומר שגוגל לעסקים נחשב לכלי נהדר עבור קידום העסק בתוצאות גוגל וזאת למרות שטרם תפס את מקומו הראוי בעולם קידום האתרים הישראלי.

  תהליך הרישום הפשוט לגוגל עסקים

  תהליך הרישום הינו קל וידידותי וחשוב מאוד – גם חינמי. התהליך בגדול דורש מכם להזין מספר נתונים בסיסיים על העסק שלכם, כגון: מיקום, סוג שירות הניתן בעסק, שעות פעילות, שיטות תשלום ועוד מספר פרטים על פי רצונכם, כגון קישור לאתר, סרטונים, תמונות ועוד.

  כמה דברים שחשוב שתדעוGoogle My Business
  אולם, קיימים כמה דברים אשר חשוב לדעת אודות הרישום והפרסום בגוגל מיי ביזנס.

  ראשית, ניתן כאמור לבצע את תהליך הרישום בצורה פשוטה יחסית בעצמכם, אולם בייחוד במדינה כמו שלנו, כאשר בתחומים מסוימים קיימת תחרות רבה (וגם לאור העובדה כי אנו מדינה קטנה בסך הכל), יש למקסם ככל הניתן את האפקטיביות של הפרסום עצמו בעזרת שימוש בתמונות אשר יבהירו לצופה מה מייחד את העסק שלכם, הוספת ביקורות חיוביות מצד לקוחות ועוד. בעניין זה, חשוב לציין כי לעיתים, תצטרכו להיעזר באנשי מקצוע, אשר מכירים את התחום של קידום אתרים ויוכלו לבחור עבורכם את המידע ודרך הצגתו, באופן המועיל ביותר עבורכם, כמובן לעומת שאר העסקים המתחרים.

  בנוסף, יש לדאוג לחיזוק אמינות העסק שלכם מבחינת גוגל. כידוע, לגוגל יש דרכים משלו לבדוק האם העסק שלכם קיים ופופולארי. לכן, כדאי להוסיף כמה שיותר מידע אודות העסק, לרבות כמה שיותר תמונות (באופן מושכל!), כתובת נכונה ומדויקת, פרטי יצירת קשר וכדומה. ניתן גם לפרסם ככל הניתן את פרטי העסק שלכם באינדקסים אחרים ברשת. באופן זה, יוכל גוגל לאמת כראוי את פרטיכם ממקורות נוספים.

  אז מה יוצא לכם מזה?

  היתרון הבולט ביותר הוא התועלת הנובעת מחיפושים מקומיים – כאשר גולש יחפש עסק או שירות וכד’ על פי מיקום, גוגל יציג את התוצאות של גוגל לעסקים לפני תוצאות החיפוש האורגניות ומתחת למודעות המגיעות מקידום ממומן. העסק שלכם גם יופיע במפות של גוגל, עניין אשר מטבע הדברים יגביר את החשיפה שלכם ברשת. בנוסף, פלטפורמה זו מאפשרת מעקב תדיר על קהל הלקוחות שלכם באופן ידידותי. חשוב לזכור כי מדובר במידע שיווקי לכל דבר, אשר בעזרתו תוכלו לשפר את הפרסום שלכם.

  לסיכום, גוגל לעסקים מהווה כלי נוסף אשר בעזרתו יכולים בעלי עסקים לקדם את העסק. פלטפורמה זו תאפשר לכם לבלוט בעולם התחרותי הקיים במרחבי הרשת, להכיר טוב יותר את מאפייני קהל הלקוחות הפונים אליכם ולשפר באופן כללי, את נוכחותכם האינטרנטית.