ליעוץ חינם השאר פרטים

  קידום אתרים
  צור קשר עם סלקטד
  נגישות
  בלוג מייצר פנימי

  איך בלוג באתר מייצר כניסות איכותיות?

  86% מבתי עסק שקהל היעד שלהם הוא עסקים אחרים ו-77% מהעסקים מאלו הפונים ללקוחות פרטיים מעידים כי הם משתמשים בקידום אתרים מבוסס תוכן איכותי. זהו נתון המעיד על המקום המרכזי והחשוב שתוכן המציע ערך מוסף לגולש תופס כיום בעולם השיווק והקידום באינטרנט.

  אחת האסטרטגיות לשיפור האתר מבחינת הקידום האורגני היא בלוג מקצועי לעסק עם תכנים מעוררי עניין הנוגעים לעסק שלכם. על פי מחקרים, לחברות שבאתר שלהם ישנו בלוג אקטיבי, בשוואה לאלו שאינן מתחזקות בלוג, יש 434% יותר דפים מאונדקסים בגוגל. כלומר מידת החשיפה שלהם לקהל הגולשים ואפשרות ההתקשרות שלהם איתם גבוהה פי מונים מאתרים שלא דואגים לכך. לכן רצוי מאוד, לצד אתר מעוצב ועדכני לשלב באתר שלכם בלוג המתעדכן באופן תדיר.

  איך בלוג באתר עוזר למשוך תנועה?

  תחשבו כמה עמודים ישנם באתר שלכם? ככל הנראה התשובה לא תהיה אלפים, ואפילו לא מאות. מעבר לכך, ככל הנראה שהדפים הללו לא מתעדכנים כמעט כלל. מרבית המוצרים והשירותים שאתם מציעים לא משתנים במידה ניכרת, ובאופן טבעי גם בעמוד ה’אודות’ לא יהיה הרבה מה לשנות. יצירת בלוג נותנת מענה בדיוק לבעיה הזו.

  בכל פעם שאתם מעלים פוסט לבלוג באתר אתם יוצרים דף נוסף שמתווסף לאינדקס של גוגל וזה מספק לכם הזדמנויות נוספות להופיע במנוע החיפוש ולמשוך תנועה באופן אורגני. בנוסף לכך, עדכון והעלאת פוסטים בבלוג משמשים כרמז נוסף עבור מנועי חיפוש לכך שהאתר שלכם פעיל ושעליהם לסרוק אותו באופן תדיר כדי לראות האם יש בו תוכן חדש ולהציף אותו בתוצאות החיפוש.

  כמו כן, עדכון בלוג מסייע לגולשים לגלות אתכם דרך רשתות חברתיות. בכל פעם שאתם כותבים פוסט, אתם יוצרים תוכן שאנשים יכולים לשתף. השיתופים האלו עוזרים לעסק שלכם להיחשף לקהל חדש שייתכן שלא מכיר אתכם. הבלוג מסייע לשמירה על נוכחות במדיה החברתית ויכול לשמש כמאגר תוכן עבור דפי העסק שלכם ברשתות השונות. באמצעות התוכן בבלוג ודרך הערוצים האינטרנטיים השונים תוכלו לחזק את רוחב היריעה שלכם במדיה אלו ולמשוך מבקרים חדשים.

  מקסום הבלוג באמצעות אלמנטים מעולם קידום אתרים

  בלי להפחית מהאמור, רצוי לשלב בטקסטים השונים עקרונות מהעולם שלנו – SEO. השתמשו במילות מפתח ובפרט בביטוי זנב ארוך, שלבו קישורים פנימיים בין קטעי הבלוג השונים, עודדו תגובות של קוראים, השתתפות פעילה שלהם ועוד.

  לסיכום,
  לתחזוקת בלוג באתר המכיל תוכן איכותי ורלוונטי עבור הגולשים ישנם יתרונות רבים. הוא מסייע לכם להרחיב את כמות העמודים המאונדקסים, מרמז לגוגל שהאתר אקטיבי, מעלה את הדירוג שלו ויכול לגרום לכם להגיע לקהלים חדשים דרך שיתוף ברשתות חברתיות. זכרו לשלב בפוסטים השונים עקרונות קידום כמו ביטוי זנב ארוך, קישורים פנימיים וכו’.

  רוצים הנחיה מאיתנו? מעוניינים שנרכיב לכם אסטרטגיה מדויקת ונכונה לקידום האתר שלכם בגוגל? צרו קשר או השאירו פרטים כאן באתר ונשמח לסייע. אז קדימה, תתחילו לכתוב.