ליעוץ חינם השאר פרטים

  קידום אתרים
  צור קשר עם סלקטד
  נגישות
  אתרים נגישים

  אתרים נגישים

  העיסוק הרב בנגישות אתרי אינטרנט הפך זה מכבר לעובדה מוגמרת. בין אם בגלל שינויי חקיקה שנכנסו לתוקפם בשנת 2013, ובין אם בעקבות המודעות הגוברת סביב הנושא החברתי של העניין, בניית אתר נגיש מאפיינת כל עסק בכל תחום. הדברים נאמרים ביתר שאת לגבי אתרי אינטרנט גדולים וציבוריים, אך רלבנטיים גם לחברות פרטיות ואפילו עסקים קטנים.

   

  בניית אתרים נגישים, מהי?

   

  בניית אתר אינטרנט נגיש היא פיתוח שמתאים לשימוש גם על ידי בעלי מוגבלויות. למשל, כבדי ראייה, כבדי שמיעה, אנשים עם בעיות פיסיולוגיות שונות, בעלי לקויות ועוד. הרעיון הוא פשוט. לאור המשקל הרב שיש למהפכה הווירטואלית על החיים של כולנו, ובשל העובדה שהאינטרנט הוא מקור מידע חשוב מאין כמוהו, בניית אתרים נגישים היא מענה לצורך של אין ספור גולשים. בישראל, למשל, ההערכות מדברות על כך שכ-20% מהגולשים סובלים ממוגבלות ברמה כזו או אחרת. כן, ממש כך. בניית אתרים נגישים מאפשרת לכולם ליהנות מהאתר שלכם ויש לפיתוח הזה גם שלל יתרונות נוספים מבחינתכם.

   

  בניית אתרי אינטרנט נגישים – לא מוותרים על לקוחות

   

  אחד מכל חמישה גולשים בישראל סובל ממוגבלות כזו או אחרת אשר מקשה עליו לצרוך מידע ברשת. בניית אתרים נגישים מוודאת שאתם לא מפספסים את מאות אלפי הגולשים הללו. עסק שלא מוותר על נגישות מגדיל מיידית את קהל הלקוחות הפוטנציאלי שלו, ונגישות היא גם יתרון כלכלי. יתרה מכך, אתרי אינטרנט אשר מפותחים עם חשיבה על נגישות הם כמעט תמיד אתרי אינטרנט שמספקים חוויית משתמש מצוינת גם לגולשים שאינם סובלים ממוגבלות כלל. הירידה לפרטים הקטנים במסגרת אפיון האתר לנגישות עוזרת לכולם כולל כולם.

   

  זה גם עניין חוקי

   

  בשנת 2013 נפל דבר באינטרנט בישראל כאשר נקבעו בחוק חיובים ותקנות להנגשת אתרים. מבלי להיכנס לנפתולי החקיקה והתקינה, קיימת כיום חובה גורפת לגבי בניית אתרים נגישים. ככל שהאתר פונה לקהל רחב יותר, כך רמת הנגישות המצופה ממנו גבוהה בהתאמה. על פי החוק, אתרי אינטרנט שלא יהיו נגישים עלולים להביא להטלת קנסות בשיעורים ניכרים על בעליהם. כלומר, בעוד שאתר נגיש מייצר לקוחות ועבודה, העדר הנגשה עלול לייצר בדיוק את ההפך – הוצאות מיותרות.

   

  בניית אתרים נגישים עם סלקטד

   

  סלקטד מציעה ללקוחותיה שירותים מקיפים ומתקדמים של בניית אתרים נגישים. אנחנו בונים אתרי אינטרנט נגישים ברמות שונות לא רק משום שאנחנו רוצים לעזור לעסק שלכם אלא בעיקר מכיוון שאנחנו רואים בכך משימה חברתית ראשונה במעלה. הנגשת אתרים מאפשרת לנו בזכות הטכנולוגיה שלנו לאפשר לגולשים בעלי מוגבלויות ליהנות מהרשת כשווים בין שווים. אנחנו לוקחים חלק בפרויקטים מורכבים של פיתוח אתרי אינטרנט נגישים ומסייעים ללקוחות פרטיים, חברות רחבות היקף, רשויות ציבוריות, עמותות, מלכ”רים, תאגידים ועוד.

   

  בזכות הניסיון הרב שצברנו בתחום, ותודות לחשיבה יצירתית בפיתוח אתרי אינטרנט נגישים ואיכותיים, סלקטד ניצבת בחזית הגזרה החשובה הזו. פעמים רבות אנחנו אפילו בונים אתרי אינטרנט נגישים ברמה גבוהה מהדרוש מתוך ראייה חברתית ועסקית כאחד.