ליעוץ חינם השאר פרטים

קידום אתרים
צור קשר עם סלקטד
נגישות

גשם עיצובים

קידום אורגני וממומן אתר גשם עיצובים
גשם עיצובים
גשם עיצובים היא חברה שמציעה פתרונות מיגון ונעילה כמו סורגים שקופים, מעקות, הגבהות ועוד. החברה פועלת מזה למעלה מ-10 שנים וקהל לקוחותיה מגוון. גשם עיצובים מסייעת ללקוחות פרטיים, גורמים עסקיים, חברות קבלניות, מנהלי פרויקטים, מוסדות ציבור, קבוצות רכישה וכו'. אתר האינטרנט של החברה משלב עיצוב עדכני ומיתוג לצד מידע מקצועי וקטלוגים.
האתגר
הקמת אתר אינטרנט בעיצוב חדשני שיסייע לחברה לייצר רה-מיתוג במרחב הווירטואלי. אתר האינטרנט של גשם עיצובים נבנה ופותח מתוך מטרה לפנות לקהלי יעד מפולחים (אך שונים) עם צרכים ספציפיים. לצד זאת, מטרותיו כללו קטלוג תמונות עם חוויית משתמש נוחה לתפעול, הנעה לפעולה מכל עמודי התוכן, אופטימיזציה לשיווק ברשת (קידום אתרים אורגני, רשתות חברתיות, פורטלים), ניהול תדמית, מאמרים מקצועיים, מערכת ניהול תוכן לתחזוקה שוטפת בקלות ועוד.
הפתרון
חברת סלקטד אפיינה את הצרכים של הלקוח וידעה כיצד לספק להם מענה ברמה הספציפית ביותר. אתר האינטרנט של החברה נבנה בדיוק רב – עקב בצד אגודל – תוך שיתוף פעולה מול נציגי גשם עיצובים. הקשר הישיר מול החברה והזמינות הרבה לכל שינוי ותיקון, הביאו לקידומו המהיר של הפרויקט ולקיצור לוחות זמנים. המומחים של סלקטד סיפקו במסגרת פיתוח האתר מענה לכל אחד מהאתגרים שעמדו על הפרק והשיקו קמפיין לקידום ושיווק. לצד הקידום, סלקטד מסייעת לגשם עיצובים עם לידים איכותיים ושיתופי פעולה עם אתרי אינטרנט בנישה הספציפית.
פרויקטים נוספים
WhatsApp Chat
שלח בWhatsApp
הגדלת גופן
קונטרסט