פרופיל חברה ⋆ סלקטד SEO

אודות החברה

ברוכים הבאים למקום שמבטיח לכם תוצאות אמיתיות!
סלקטד שיווק אינטרנטי בע”מ הינה חברה הפועלת מזה למעלה מעשור ומתמחה בהשגת התוצאות האינטרנטיות הטובות ביותר עבור לקוחותיה.
מי מאתנו לא היה רוצה להגדיל את מחזור המכירות שלו? מי מאיתנו בעלי העסקים לא היה רוצה להגיע לקהל הלקוחות שלו בדרך הטובה, המהירה והאמינה ביותר?

סלקטד שיווק אינטרנטי בע”מ הינה חברה פורצת דרך בתחום וזאת הודות להון האנושי שלה המורכב מאנשי פרסום ומומחי קידום בעלי ניסיון בינלאומי. המעצבים שלנו הינם פורצי דרך ביצירתיות ובחדשנות ועל כך יש באמתחתם פרסי עיצוב רבים.
חברת סלקטד הינה מוסמכת ע”י גוגל ונמנית בין שותפי הפרסום שלה.
לחברה מגוון לקוחות ומבחינתנו לא קיים המושג לקוח גדול או לקוח קטן, אצלנו קיים הפתרון לכל לקוח באשר הוא ולכל לקוח אנו בונים את החבילה המתאימה ביותר והמודל הכלכלי הנכון ביותר.
לסלקטד טכנולוגיה ייחודית פורצת דרך אשר מאפשרת לנו לא להתפשר ברמת העיצוב ובד בבד מסייעת לקדם את אתר האינטרנט שלך במנועי החיפוש

המומחיות שלנו היא לקחת עסק משלב היזמות שלו ולהעביר אותו הליך מיתוגי, החל מבניית הלוגו ועד ליצירת שפה עיצובית תואמת לקוח , נדאג לאפיין את אתר האינטרנט על מנת להביא לבנייה האופטימלית של האתר והחשוב מכל וזוהי כמובן ההתמחות שלנו שיחד עם עיצוב נכון ובנייה נכונה של אתר אנו נביא אתכם לתוצאות הטובות ביותר בעולם האינטרנט.
חשוב לזכור שישנם היום ברשת לא מעט אפשרויות ‘חינמיות’ לבנית אתרים, אך השאלה היא מה התוצאה המתקבלת מכך.
אתר אינטרנט הוא בעצם המפגש הראשוני של הלקוח הפוטנצייאלי עם בית העסק, הרושם שיקבל הלקוח בשניות הראשונות שלו באתר ברוב המקרים יכריע אם הלקוח יצור קשר או ימשיך לתוצאה הבאה.

אין כאן מקום לטעויות ובדר”כ אין גם הזדמנות שניה.
סלקטד בניה וקידום אתרים כשמה, היא המובחרת בתחום. אנחנו ניקח אתכם כשותף עסקי וביחד נגשים את החלום שיוביל להצלחה של העסק שלך
הצלחה שלכם = הצלחה שלנו
הצטרפו להצלחה שלנו ושל מאות לקוחותינו ותראו את הכוח שבתוצאות שאנו יודעים לספק לכם!

התהליך

פגישת בריף
פגישת בריף
מחקר
מחקר
בניית אסטרטגיה
בניית אסטרטגיה
הטמעה
הטמעה
ניתוח תוצאות
ניתוח תוצאות
מעוניינים ליצור אתר מקצועי, מקודם ונגיש בטכנולוגיות העדכניות ביותר?
צרו עמנו קשר עוד היום והצטרפו להצלחה של מאות לקוחות שלנו שכבר נהנים מהתוצאות שאנו מספקים להם