ניהול מוניטין

ניהול מוניטין הוא מושג שהגיע אלינו מתחום הפרסום ויחסי הציבור. כל חברה, או אפילו אדם (למשל פוליטיקאי) מודאג לגבי המוניטין שלו. ניהול מוניטין הוא התחום שדואג להשתקפות המוניטין של אדם בכלי התקשורת עם דגש על הסרת מוניטין שלילי. הרי בסופו של דבר רוב הפניות לניהול מוניטין הן כאשר כבר יש בעיה. המיוחד בניהול מוניטין היום, הוא שאנו חיים בעידן האינטרנט והמחשוב. זהו עולם בעל חוקים משלו ובעל מהירות משלו. לשם ההשוואה, פעם עולם התקשורת התנהל בקצב אחר, מהדורת חדשות אחת בטלוויזיה בסוף היום ועיתון יומי בבוקר. היום כל מילה שתאמרו תגיע תוך דקות לחדשות. רשת האינטרנט מתעדכנת כל דקה, כל דבר מגיע תוך שניות לכותרות. ולא רק תקשורת ממוסדת, כל אחד יכול להקים אתר ולפרסם ידיעות, רבים עושים זאת וחלקם גם זוכים למעמד תקשורתי מכובד מאוד. הודעות ושומעות עוברות דרך “וואטסאפ” ורשתות חברתיות במהירות הבזק, סרטוני וידאו מצולמים ומיד משותפים ברשת. ותאמינו לי שזו רק ההתחלה. ניהול מוניטין בימינו זה לא מה שהייה פעם, עכשיו אנו מדברים על ניהול מוניטין בעידן האינטרנט ויש להתאימו לקצב הדופק של הרשת.

אבל מי בעצם צריך ניהול מוניטין?

כל עסק או אדם אשר עוסק בפעילות ציבורית צריך לפנות לשירותים של ניהול מוניטין, זוהי טעות לפנות רק כאשר ישנה בעיה. מוטב לבנות מוניטין בצורה מסודרת ולא לעשות זאת כאשר נמצאים במצב שיש לתקן מוניטין שלילי. אם אתם רוצים לבנות את התדמית שלכם או של העסק שלכם יש להזין אותה בפרסום חיובי אשר יעזור בבניית מוניטין חיובי. זה נעשה מתוך מחשבה ותכנון ולכן זה נקרא ניהול מוניטין. שימו לב שכל עסק וכל אדם בפעילות ציבורית תמיד יקבל בנקודת זמן זו או אחרת תשומת לב שלילית. תמיד יהיה לקוח שאינו מרוצה, מתחרה או יריבות פוליטית. ניהול מוניטין נכון עוסק בדחיקת הידיעות השליליות והצפת הרשת במידה הנכונה של ידיעות חיוביות אשר יתרמו למוניטין.

אל תחשבו שרק אנשי ציבור זקוקים לניהול מוניטין, גם אנשים פרטיים זקוקים לשירותים של ניהול מוניטין. פעם רק על אנשי ציבור היו כותבים בתקשורת אבל היום התקשורת זו רשת האינטרנט וכל אחד מוזכר שם. המידע עליכם נגיש לכל אחד באמצעות חיפוש פשוט בגוגל, לעתים מידע שאתם בעצמכם העליתם לרשת. לעתים מידע זה עלול לפגוע בכם ובקריירה שלכם. הסרתו היא בגדר בלתי אפשרית אך יש להתמקד באסטרטגיה אשר תפחית את גודלו היחסי, ביחס לפרסומים חיובים אשר יסייעו לתדמית הדרושה לכם.

בין הלקוחות הפונים לניהול מוניטין תוכלו למצוא שחקנים, זמרים, כוכבי תוכניות ריאליטי, פוליטיקאים ואנשי ציבור ואפילו סתם אנשים מן הישוב.

מעוניינים ליצור אתר מקצועי, מקודם ונגיש בטכנולוגיות העדכניות ביותר?
צרו עמנו קשר עוד היום והצטרפו להצלחה של מאות לקוחות שלנו שכבר נהנים מהתוצאות שאנו מספקים להם